Kattints a képre a nagyításhoz

Gigalight BIDI SFP monomódusú modul, WDM (Egyszálas optika) ,Gigabit Ethernet, csatlakozó LC, 1.25G, 1490/1550nm, 80km távolság, 0

Kód: #GPB-4524L-L8CD

BIDI SFP monomódusú modul, WDM (Egyszálas optika) ,Gigabit Ethernet, csatlakozó LC, 1.25G, 1490/1550nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC

Rendelésre
mennyiség: db
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató