Kattints a képre a nagyításhoz
Kattints a képre a nagyításhoz

Mikrotik CRS326-24S+2Q+RM rackbe szerelhető switch, 24xSFP+ foglalattal, 2xQSFP+ 40 Gbit foglalat, redundáns táp

Kód: #CRS326-24S+2Q+RM

CRS326-24S+2Q+RM rackbe szerelhető switch, 24xSFP+ foglalattal, 2xQSFP+ 40 Gbit foglalat, redundáns táp

Raktáron
mennyiség: db
127 630 Ft
(bruttó: 162 090 Ft)

Mikrotik 1GbE RJ-45 SFP réz modul

#S-RJ01

7 310 Ft
(bruttó: 9 284 Ft)
Raktáron

Mikrotik 40 Gbps 850nm optikai QSFP+ modul

#Q+85MP01D

14 630 Ft
(bruttó: 18 580 Ft)
Rendelésre

Mikrotik SFP+ passzív DAC kábel, 1m

#S+DA0001

7 310 Ft
(bruttó: 9 284 Ft)
Rendelésre

Mikrotik SFP+ passzív DAC kábel, 3m

#S+DA0003

9 880 Ft
(bruttó: 12 548 Ft)
Raktáron

Mikrotik SFP/SFP+ aktív DAC kábel, 5m

#S+AO0005

12 800 Ft
(bruttó: 16 256 Ft)
Raktáron

Mikrotik 40 Gbps DAC QSFP+ kábel, 1m

#Q+DA0001

7 310 Ft
(bruttó: 9 284 Ft)
Raktáron
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató