Kattints a képre a nagyításhoz

KE-Line Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xLSH/APC-2xLC/PC (2xE2000/APC-2xLC/PC), 2m

Kód: #P09D-LSHALC-020

Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xLSH/APC-2xLC/PC (2xE2000/APC-2xLC/PC), 2m

mennyiség: db
Felhasználás
Beltéri
Kábel kialakítás
Duplex
Kábel hosszúság
2M
Csatlakozó 1.
LC/PC
Csatlakozó 2.
LSH/APC
Kategória
OS2 monomódosú
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36309063854

sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2024 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató