Kattints a képre a nagyításhoz

KE-Line Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xSC-2xSC, 2m

Kód: #P09D-SCSC-020

Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xSC-2xSC, 2m

mennyiség: db
2 284 Ft
(bruttó: 2 901 Ft)
Felhasználás
Beltéri
Kábel kialakítás
Duplex
Kábel hosszúság
2M
Optikai szál típus
OS2 monomódosú
Csatlakozó 1.
SC/PC
Csatlakozó 2.
SC/PC
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató