Kattints a képre a nagyításhoz

KE-Line Duplex multimódusú patchkábel 62.5/125µm (OM1), 2xST-2xSC, 2m

Kód: #P06D-STSC-020

Duplex multimódusú patchkábel 62.5/125µm (OM1), 2xST-2xSC, 2m

Rendelésre
mennyiség: db
2 859 Ft
(bruttó: 3 631 Ft)
Felhasználás
Beltéri
Kábel kialakítás
Duplex
Kábel hosszúság
2M
Optikai szál típus
OM1 multimódusú
Csatlakozó 1.
ST/PC
Csatlakozó 2.
SC/PC
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató