Kattints a képre a nagyításhoz

Kyopto Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 singlemode cable, 3 m

Kód: #LCU-SCU-SM-3M-D

Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 singlemode cable, 3 m

mennyiség: db
2 020 Ft
(bruttó: 2 565 Ft)
Felhasználás
Beltéri
Kábel kialakítás
Duplex
Kábel hosszúság
3M
Optikai szál típus
OS2 monomódosú
Csatlakozó 1.
SC/UPC
Csatlakozó 2.
LC/UPC
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató