Kattints a képre a nagyításhoz

Kyopto Duplex patch Cord with 4xLC/UPC, 3mm duplex Core 9/125 LSZH 1.5m

Kód: #LCU-LCU-SM-1.5M-D

Duplex patch Cord with 4xLC/UPC, 3mm duplex Core 9/125 LSZH 1.5m

mennyiség: db
1 550 Ft
(bruttó: 1 969 Ft)
Felhasználás
Beltéri
Kábel kialakítás
Duplex
Kábel hosszúság
1,5
Optikai szál típus
OS2 monomódosú
Csatlakozó 1.
LC/UPC
Csatlakozó 2.
LC/UPC
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató