Kattints a képre a nagyításhoz

Kyopto Duplex patch kábel 2 x FC/UPC + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH,

Kód: #SCU-FCU-SM-2M-D

Duplex patch kábel 2 x FC/UPC + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH,

mennyiség: db
Felhasználás
Beltéri
Kábel kialakítás
Duplex
Kábel hosszúság
2M
Optikai szál típus
OS2 monomódosú
Csatlakozó 1.
FC/UPC
Csatlakozó 2.
SC/UPC
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2022 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató