Kattints a képre a nagyításhoz

Kyopto Duplex patch kábel 2 x SC/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 62,5/125 MM LSZH, 1 m

Kód: #LCU-SCU-MM-6-1M-D

Duplex patch kábel 2 x SC/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 62,5/125 MM LSZH, 1 m

Rendelésre
mennyiség: db
1 490 Ft
(bruttó: 1 892 Ft)
Felhasználás
Beltéri
Kábel kialakítás
Duplex
Kábel hosszúság
1M
Optikai szál típus
OM1 multimódusú
Csatlakozó 1.
SC/UPC
Csatlakozó 2.
LC/UPC
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató