Kattints a képre a nagyításhoz

Kyopto Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m

Kód: #STU-SCU-SM-2M-D

Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m

Rendelésre
mennyiség: db
1 860 Ft
(bruttó: 2 362 Ft)
Felhasználás
Beltéri
Kábel kialakítás
Duplex
Kábel hosszúság
2M
Optikai szál típus
OS2 monomódosú
Csatlakozó 1.
ST/UPC
Csatlakozó 2.
SC/UPC
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató