Kattints a képre a nagyításhoz

Kyopto Duplex Patch kábel 2xSC/APC + 2xLC/UPC csatlakozóval, 3mm Duplex Core 9/125 LSZH, 5m

Kód: #SCA-LCU-SM-5M-D

Duplex Patch kábel 2xSC/APC + 2xLC/UPC csatlakozóval, 3mm Duplex Core 9/125 LSZH, 5m

Raktáron
mennyiség: db
2 290 Ft
(bruttó: 2 908 Ft)
Felhasználás
Beltéri
Kábel kialakítás
Duplex
Kábel hosszúság
5M
Optikai szál típus
OS2 monomódosú
Csatlakozó 1.
LC/UPC
Csatlakozó 2.
SC/APC
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató