Kattints a képre a nagyításhoz

Ubiquiti FC-SM-200, szerelt optikai kábel LC végekkel, Single Mode 60m

Kód: #FC-SM-200

FC-SM-200, szerelt optikai kábel LC végekkel, Single Mode 60m

Rendelésre
mennyiség: db
27 730 Ft
(bruttó: 35 217 Ft)
Felhasználás
Kültéri/Beltéri
Kábel hosszúság
30M
Optikai szál szám
6
Optikai szál típus
OS2 monomódosú
Csatlakozó 1.
LC/UPC
Csatlakozó 2.
LC/UPC
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató