Kattints a képre a nagyításhoz

Gigalight monomódusú BiDi SFP+ modu WDM (Egyszálas optika) 10G ,csatlakozó LC, 9.95 - 10.3G, 1270/1330nm, 20km távolság,

Kód: #GBP-2733192-L2C

Gigalight monomódusú BiDi SFP+ modu WDM (Egyszálas optika) 10G ,csatlakozó LC, 9.95 - 10.3G, 1270/1330nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

mennyiség: db
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2023 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató