Kattints a képre a nagyításhoz

Gigalight Monomódusú BIDI SFP module WDM (Egyszálas optika) ,csatlakozó LC, Gigabit Ethernet ,1.25G, 1550/1310nm, 20KM reach, 0~7

Kód: #GPB-5324L-L2CD

Monomódusú BIDI SFP module WDM (Egyszálas optika) ,csatlakozó LC, Gigabit Ethernet ,1.25G, 1550/1310nm, 20KM reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring, LC connector

mennyiség: db
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató