Kattints a képre a nagyításhoz

Gigalight Multimódusú optika ,Gigabit Ethernet Csatlakozó LC, SFP module, 1.25G, 850nm, 550M reach, 0~70 temp. range, with Digit

Kód: #GP-8524-S5CD

Multimódusú optika ,Gigabit Ethernet Csatlakozó LC, SFP module, 1.25G, 850nm, 550M reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring

mennyiség: db
Optikai szál szám
Többszálas optika
Csatlakozó 1.
LC
Kategória
SFP
Interfész típus
Multimódusú
Protokoll
Gigabit Ethernet
Távolság
550M
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2023 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató