Kattints a képre a nagyításhoz

KE-Line Multimódusú szimplex pigtail 62.5/125µm, (OM1), ST, 2m

Kód: #PIG06-ST-020

Multimódusú szimplex pigtail 62.5/125µm, (OM1), ST, 2m

mennyiség: db
720 Ft
(bruttó: 914 Ft)
Felhasználás
Beltéri
Kábel kialakítás
Szimplex
Kábel hosszúság
2M
Optikai szál típus
OM1 multimódusú
Csatlakozó 1.
ST/PC
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2021 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató