Kattints a képre a nagyításhoz

Gigalight Párban rendelhető +GPB-5324L-L2CD BIDI Monomódusú WDM(egyszálas optika) SFP modul, LC csatlakozó, 1.25G,1310/1550nm,20Km

Kód: #GPB-3524L-L2CD

Párban rendelhető +GPB-5324L-L2CD BIDI Monomódusú WDM(egyszálas optika) SFP modul, LC csatlakozó, 1.25G,1310/1550nm,20Km

mennyiség: db
Optikai szál szám
Egyszálas optika
Csatlakozó 1.
LC
Kategória
SFP
Interfész típus
Monomódusú
Protokoll
Gigabit Ethernet
Távolság
20KM
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2022 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató