Kattints a képre a nagyításhoz
Kattints a képre a nagyításhoz

Mikrotik SFP CWDM modul 1,25G 40km 1530nm, duplex LC csatlakozóval

Kód: #S-C53DLC40D

SFP CWDM modul 1,25G 40km 1530nm, duplex LC csatlakozóval

mennyiség: db
9 390 Ft
(bruttó: 11 925 Ft)
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató