Kattints a képre a nagyításhoz

Mikrotik SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1490nm, duplex LC csatlakozóval

Kód: #S+C49DLC10D

SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1490nm, duplex LC csatlakozóval

mennyiség: db
35 210 Ft
(bruttó: 44 717 Ft)
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató