Kattints a képre a nagyításhoz

Mikrotik SFP modul 1,25G SM 80km, duplex LC csatlakozóval

Kód: #S-55DLC80D

SFP modul 1,25G SM 80km, duplex LC csatlakozóval

Rendelésre
mennyiség: db
9 540 Ft
(bruttó: 12 116 Ft)
Optikai szál szám
Többszálas optika
Csatlakozó 1.
LC
Kategória
SFP
Interfész típus
Monomódusú
Protokoll
Gigabit Ethernet
Távolság
80KM
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató