Kattints a képre a nagyításhoz

Mikrotik SFP+ modul 10G MM 300m 850nm, duplex LC csatlakozóval

Kód: #S+85DLC03D

SFP+ modul 10G MM 300m 850nm, duplex LC csatlakozóval

Raktáron
mennyiség: db
15 250 Ft
(bruttó: 19 368 Ft)
Optikai szál szám
Többszálas optika
Csatlakozó 1.
LC
Kategória
SFP+
Interfész típus
Multimódusú
Protokoll
10G Ethernet
Távolság
300M
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató