Kattints a képre a nagyításhoz

Mikrotik SFP+ modul 10G SM 10km 1310nm, duplex LC csatlakozóval

Kód: #S+31DLC10D

SFP+ modul 10G SM 10km 1310nm, duplex LC csatlakozóval

mennyiség: db
39 130 Ft
(bruttó: 49 695 Ft)
Optikai szál szám
Többszálas optika
Csatlakozó 1.
LC
Kategória
SFP+
Interfész típus
Monomódusú
Protokoll
10G Ethernet
Távolság
10KM
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2021 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató