Kattints a képre a nagyításhoz

Gigalight SFP+ modul, Monomódusú optika ,10GBaseLR/LW, 1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció (HP komp.) LC csatlakoz

Kód: #GPP-31192-LRCKH

SFP+ modul, Monomódusú optika ,10GBaseLR/LW, 1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció (HP komp.) LC csatlakozó

mennyiség: db
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató