Kattints a képre a nagyításhoz

Gigalight SFP Monomódusú optika modul, 155M, 1310nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció , LC , Fast Ethernet & STM-1

Kód: #GP-3103-L4CD

SFP Monomódusú optika modul, 155M, 1310nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció , LC , Fast Ethernet & STM-1

mennyiség: db
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2022 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató