Kattints a képre a nagyításhoz

Gigalight SFP Monomódusú optika modul,Gigabit , 1.25G, 1550nm, 80km távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM funkció , LC csatlakozó

Kód: #GP-5524-L8TD

SFP Monomódusú optika modul,Gigabit , 1.25G, 1550nm, 80km távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM funkció , LC csatlakozó

mennyiség: db
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2023 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató