Kattints a képre a nagyításhoz

Gigalight SFP+ Monomódusú optikai module, csatlakozó LC .10GBaseLR/LW, 1310nm, 10KM reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnos

Kód: #GPP-31192-LRC

SFP+ Monomódusú optikai module, csatlakozó LC .10GBaseLR/LW, 1310nm, 10KM reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring

Raktáron
mennyiség: db
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató