Kattints a képre a nagyításhoz

Gigalight SFP Monomódusú optikai module, Fast Ethernet & STM-1 , csatlakozó LC ,155M, 1550nm, 80KM reach, 0-70 temp. range, with D

Kód: #GP-5503-L8CD

SFP Monomódusú optikai module, Fast Ethernet & STM-1 , csatlakozó LC ,155M, 1550nm, 80KM reach, 0-70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring

mennyiség: db
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36309063854

sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2024 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató