Kattints a képre a nagyításhoz

Gigalight SFP Multi módusú optikai module, csatlakozó LC ,Gigabit Ethernet ,4.25G, 850nm, 550M reach, 0-70 temp. range, with Dig

Kód: #GP-854G-S5CD

SFP Multi módusú optikai module, csatlakozó LC ,Gigabit Ethernet ,4.25G, 850nm, 550M reach, 0-70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring

mennyiség: db
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2021 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató