Kattints a képre a nagyításhoz

Kyopto Szimplex pigtail kábel LC/UPC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 9/125 SM LSZH, 1.5 m

Kód: #PFC-LC/UPC-SM-SX-0.9mm-1.5M

Szimplex pigtail kábel LC/UPC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 9/125 SM LSZH, 1.5 m

mennyiség: db
470 Ft
(bruttó: 597 Ft)
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató