Kattints a képre a nagyításhoz

Ubiquiti UFiber Multi-Mode SFP modul, 1,25G OEM

Kód: #UF-MM-1G-OEM

UFiber Multi-Mode SFP modul, 1,25G OEM

Raktáron
mennyiség: db
2 580 Ft
(bruttó: 3 277 Ft)
Optikai szál szám
Többszálas optika
Csatlakozó 1.
LC
Kategória
SFP
Interfész típus
Multimódusú
Protokoll
Gigabit Ethernet
Távolság
550M
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2020 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató